پایگاه اطلاع رسانی سرلشکر پاسدار شهید ابوعمار گرائیل محله بهشهر
 

امام خامنه ای (س) : با تمام وجود به نسل جوان اعتماد دارم.

میلاد حضزت علی اکبر و روز جوان

نسل جوان را به جهان رهبری

جلوه ی توحید، علی اکبری

هر که هوای رخ احمد کند

در تو تماشای پیمبر کند

ولادت باسعادت سرو باغ احمدی، آینه ی محمدی و روز جوان مبارک

حضرت امام خامنه ای (س) :

جوانان عزیز؛ دشمن روی شما سرمایه گذاری زیاد می کند حواستان جمع باشد.عده ای را با بی تفاوتیمی کشاند و عده ای را دلسرد و مایوس می کند، یاس بزرگترین آفت جوانان است، جوانان باید بدانند که متاسفانه یاس به روح جوان زودتر راه پیدا می کند، همچنانکه امید اینگونه است. در مقابل یاس که دشمن می خواهد به جوانان تلقین وترزیق کند، خودتان را مصونیت بدهید.

ایران اسلامی جوان بمان

ماموریت جوان انقلابی در کلام امام خامنه ای(س) :

“انقلابى باید بصیر باشد، باید بینا باشد، باید پیچیدگى‌هاى شرایط زمانه را درک کند. مسأله این‌جور ساده نیست که یکى را رد کنیم، یکى را اثبات کنیم، یکى را قبول کنیم. این‌جورى نمی‌‌شود. باید دقیق باشید. باید شور انقلابى را حفظ کنید. باید با مشکلات هم بسازید. باید از طعن و دقّ دیگران هم روگردان نشوید، اما باید خامى هم نکنید. مراقب باشید. مأیوس نشوید. در صحنه بمانید، اما دقت کنید و مواظب باشید رفتار بعضى از کسانى که به نظر شما جاى اعتراض دارد، شما را عصبانى نکند، شما را از کوره در نبرد. رفتار منطقى و عقلائى یک چیز لازمى است. البته این را هم به همه توصیه کنیم که نیروهاى انقلابى را متهم به افراطى‌گرى نکنند. بعضى هم این‌جورى دوست می‌‌دارند عنصر انقلابى، جوان‌ انقلابى، طلبه‌ى انقلابى، فاضل انقلابى، مدرس انقلابى در هر سطحى از سطوح را متهم کنند به افراطى‌گرى؛ نه، این هم انحرافى است که به دست دشمن انجام می‌گیرد. واضح است. پس نه از آن طرف، نه از این طرف.”

برچسب ها: روز جوان و مقام معظم رهبری (س)، عشق به سید علی، ماموریت جوان انقلابی، مقام معظم رهبری، میلاد حضرت علی اکبر روز جوان، میلاد حضرت علی اکبر (ع)، میلاد فرزند امام سوم شیعیان،  
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 28 اردیبهشت 1395 توسط حبیب الله افتخاریان

پرچم جمهوری اسلامی ایران

لبیک یاخامنه ای لبیک یا حسین است

حضرت امام خامنه ای (س) درخصوص مذاکرات هسته‌ای در دیدار جمعی از بانوان، شاعران و ذاکران اهل بیت(ع)

گزیده ای از بیانات حضرت امام خامنه ای (س) 
در دیدار مدیران، مدرسان و طلاب حوزه‌های علمیه استان تهران

ارزش طلبگی به این است که شما خود را برای کاری آماده می‌کنید که هیچ کاری جایگزین آن نیست/ طلبگی از همه‌ی تخصص‌های موجود تأثیرش بیشتر است/ شما طبیبان روحانی و هدایتگران مردم هستید.

اگر همه‌ی تخصص‌های مورد نیاز یک جامعه به بهترین شکل وجود داشته باشد اما جامعه، دینی نباشد، آن ملت در دنیا و آخرت دچار خسران و مشکلات واقعی خواهد بود و این مسئولیت عظیم یعنی تبدیل جامعه به جامعه‌ای دینی، بر عهده‌ی علما، روحانیت و طلاب است.

«اسلام ارتجاعی، متعصب، بدون فهم حقایق معنوی و دچار جمود در ظواهر» نمود واقعی تفکرات انحرافی می باشد و در لبه‌ی دیگر این قیچی، «اسلام التقاطی» و «اسلام آمریکایی» مشغول مقابله با «اسلام ناب» هستند.

سه کار عمده بر عهده‌ی روحانیون است: «هدایت فکری و معنوی»، «هدایت سیاسی» و «خدمات اجتماعی و غمخواری و خدمت‌رسانی به مردم»/ روحانیت چون مورد اعتماد مردم است، سنگ صبور هم هست.

علت تأکید مکرر بر ضرورت انقلابی بودن حوزه‌های علمیه این است که استمرار حرکت صحیح و انقلابیِ کشور و جامعه، بدون حضور مستمر روحانیت امکان‌پذیر نیست.

آمریکایی‌ها از اول انقلاب نیز مانند امروز درصدد حذف روحانیت از حرکت عمومی ملت ایران بوده‌اند تا در مرحله‌ی بعد، حضور مردم در صحنه از بین برود و سپس انقلاب به شکست بینجامد اما تاکنون موفق به تحقق این هدف نشده‌اند و به فضل الهی نخواهند شد.

بازار شبهات رواج دارد؛ هم فضای مجازی کمک می‌کند و هم انگیزه‌ی سیاسی برای ترویج آن وجود دارد/ اینها مواجهه لازم دارد. برای جهاد لازم نیست فقط شمشیر برداریم؛ این بزرگترین جهاد است؛ برای این جهاد خود را آماده کنید.((عمّار  ولایت)) 

آخرین خطبه دشمن شکن حضرت آیت الله جباری (ره) 

عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه محبوب شهرستان بهشهر :

حضرت آیت الله جباری

حضرت آیت الله حاج سید صابر جباری امام جمعه بهشهر و نماینده مردم مازندران در خبرگان رهبری، در خطبه های نماز جمعه ۰۷ شهریور ماه ۹۳ شهرستان بهشهر ضمن دعوت خود و دیگران به تقوای الهی و گرامیداشت دهه کرامت و سالروز میلاد حضرت فاطمه معصومه (س) و هفته دولت، سالروز شهادت مظلومانه شهیدان رجایی و باهنر، موفقیت دولت در خدمت به مردم را به عنوان عزت نظام و اسلام دانستند.

ایشان با اشاره به حوادث منطقه تاکید کردند که سریعترین عقوبت از جانب خدا برای ظالم است، که نمونه آن سرنوشت امروز اسرائیل غاصب است که چطور از دست دوستداران و مقلدین انقلاب اسلامی به خاک مذلت افتاده تا جایی که امروز نتانیاهو با این شکست مجبور شد اعتراف کند که پشتیبان فلسطین، ایران بزرگ است.

امام جمعه محترم بهشهر در ادامه، همه توطئه های منطقه از جمله گروهک داعش را از نقشه های آمریکا دانسته تا جلوی رشد اسلام ناب را بگیرد.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری، ضمن تشکر از فعالیت های دولت ابراز داشتند: خدمات نظام اسلامی را قدر بدانیم که در هر مناسبت ده ها طرح خدماتی ، رفاهی ، اجتماعی و اقتصادی افتتاح می شود که باید برای اطلاع رسانی این خدمات تلاش بیشتری شود تا مردم دلگرم و امیدوار شوند.

قبل از خطبه های نماز جمعه این هفته جناب آقای یونسی معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران به مناسبت هفته دولت گزارش اقدامات انجام شده در دولت یازدهم را به سمع و نظر نمازگزاران رساندند.

قبل از آغاز نماز عبادی سیاسی جمعه ، مراسم راهپیمایی بسیجیان گردان های بیت المقدس در دفاع از مبارزین و مردم غزه از محل سپاه پاسداران تا مصلای نماز جمعه برگزار شد.

دریافت فایل صوتی آخرین خطبه دشمن شکن نماز جمعه بهشهر ۰۷ شهریور ۱۳۹۳

برچسب ها: امام و ولی امر مسلمین جهان امام خامنه ای، بزرگترین جهاد مواجهه بازار شبهات، رهبر انقلاب اسلامی، سه کار عمده بر عهده‌ی روحانیون، ضرورت انقلابی بودن حوزه‌ علمیه حرکت انقلابیِ، عشق به سید علی، مقام معظم رهبری،  
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 26 اردیبهشت 1395 توسط حبیب الله افتخاریان

میلاد امام زین العابدین (ع)، فخر دین، 

روشنی آسمان و زمین بر عموم مسلمین مبارک باد

ولادت با سعادت حضرت امام سجاد(ع)

معبود من
اگر تو مرا بیم دهی ، چه کسی مرا از تو ایمنی می بخشد
و اگر تو به تنهایی ام افکنی چه کسی به یاری ام بر می خیزد
و اگر تو ناتوانم خواهی ، چه کسی مرا توانا می گرداند

تعجب امام سجاد(ع) از انسان های بی تفاوت :
امام سجاد علیه السلام فرمود:
تعجّب دارم از کسی که نسبت به تشخیص خوب و بد خوراکش اهتمام می ورزد که مبادا ضرری به او برسد، چگونه نسبت به گناهان و دیگر کارهایش اهمیّت نمی دهد و نسبت به مفاسد دنیایی، آخرتی، روحی، فکری، اخلاقی و… بی تفاوت است.

ویژگی‌های منافقین در کلام امام سجاد(ع) :
منافق نهى می‌کند و نهى نمى‌‏پذیرد و امر می‌کند به آنچه خود انجام نمی‌دهد و وقتى به نماز مى‏‌ایستد “اعتراض” می‌کند و التفات و توجهش به غیر خداست. ابوحمزه ثمالی از امام چهارم زین‌العابدین علیه‌السّلام روایت کرده که فرمود: بدرستى که منافق نهى می‌کند و نهى نمى‌‏پذیرد و امر می‌کند به آنچه خود انجام نمی‌دهد و وقتى به نماز مى‏‌ایستد “اعتراض” می‌کند. (التفات و توجهش به غیر خداست.)پرسیدم ای فرزند رسول خدا(ص) “اعتراض” چیست؟ فرمود: هنگامى که به رکوع می‌رود چون چهارپایان فرود می‌شود یعنى از رکوع چیزى درک نمی‌کند. روز را به شب می‌برد و همّش خوراک است با این که روزه نبوده است. در هر بامدادی فکری جز خوابیدن ندارد و همّش خواب است با این که شب بیدار نبوده است. اگر با تو سخن گوید، به تو دروغ می‌گوید. اگر به او امانت بسپارى، خیانت کند. و اگر از او پنهان و غایب شوى، غیبت تو را مینماید و اگر به تو وعده دهد، وفا نمی‌کند.

وجوب شناخت منافق از حیث مصداق و فراگیرشناسی و جریان شناسی، برای کسانی که ثروت و اعتبار و زمان بیت المال را در اختیار دارند بسیار لازم و ضروری است. زیرا عدم شناخت ابعاد وجودی منافق، راه را برای نفوذ ایشان در قلب و ذهن متصدیان قدرت باز می کند تا موجبات انحطاط سیاستهای کلان را میسر سازند.

برچسب ها: ولادت امام زین العابدین(ع)، ولادت امام سید الساجدین(ع)، ولادت امام چهارم شیعیان، ولادت امام چهارم مسلمانان، ولادت با سعادت امام سجاد(ع)، ویژگی‌های منافقین در کلام امام سجاد(ع)،  
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 22 اردیبهشت 1395 توسط حبیب الله افتخاریان

هر گل خوشبو که گل یاس نیست
هر چه تلألو کند الماس نیست
ماه زیاد است و برادر بسی
هیچ یکی حضرت عبـاس نیست

ولادت حضرت ابوالفضل العباس علیه السلام و روز جانباز، میلاد قمر بنی هاشم

حضرت ابوالفضل علیه السلام ، پرچم داری است که ولادتش، طلیعه ی آگاهی، ایمان، دلاوری و آزادگی است، او بیرق دار فریادگری است که در دشت نینوا بر شب تاخت و هیمنه ی دروغین تیرگی ها را درهم ریخت، آن والا مرد، برزگر عشق، در دشت خون و رهایی شد، عزیزی که فداکاری ها و ایثارگری هایش، اندیشه های سبز ایثارگران ما را به نور و روشنایی هدایت کرد و باغستان تفکر جانبازان رشید ما را، سرسبزی و طراوتی جاودانه بخشید.
ولادت با سعادت قمر بنی هاشم، حضرت ابوالفضل العباس علیه السلام و روز جانباز را به محضر سید و مولای جانبازان، حضرت امام خامنه ای (س) تبریک می گوییم و برای همه ی جانبازان، آرزوی توفیق و سربلندی داریم.
یاران اینک به احترام قدم های پرصلابت عباس دلاور، عرشیان در گوش خاکیان، حدیث تهنیت می خوانند، این ولادت پرمیمنت بر شما نیز مبارک باد!

ولادت حضرت ابوالفضل العباس علیه السلام و روز جانباز

برچسب ها: میلاد حضرت ابوالفضل علیه السلام، میلاد حضرت عباس علیه السلام، میلاد قمر بنی عاشم حضرت عباس، ولادت برادر سومین امام مسلمین، ولادت حضرت ابوالفضل علیه السلام، ولادت حضرت عباس علیه السلام،  
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 21 اردیبهشت 1395 توسط حبیب الله افتخاریان

۳ شعبان سالروز میلاد با سعادت حضرت امام حسین(ع) و روز پاسدار با گرامیداشت شهدای پاک و مظلوم مدافع حرم شهید حاج رحیم کابلی و شهید کربلایی حبیب الله قنبری مبارک باد

شهدای مدافع حرم بهشهر شهید رحیم کابلی و شهید حبیب الله قنبری (بهمن قنبری)

روز میلاد امام حسین(ع)، مجالی است برای پاسداری نام پاسدار،

این دلیرمردان روزگار و اسوه های ایثار.

سلام بر شما، مالک اشترها و ابوذرهای زمان که مصداق حرّیت اباعبدالله اید.

میلاد با سعادت امام حسین(ع) و روز پاسدار

قرآن در شب قدر نازل شد و در شب ولادت امام حسین (ع) مانند شب قدر فرشتگان و روح الامین به فرمان الهی فرود آمدند و سلام و درود تا سپیده دم برقرار بود و پیام تهنیت و تبریک بوسیله جبرئیل از جانب خدا نازل شد.

حضرت امام خامنه ای (س) : پاسداری، یک فرهنگ است؛ یک فرهنگ عزّت و افتخار است. پاسداری از دین و انقلاب – که امروز این معنا در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مجسم است، صرفاً یک حرکت نظامی نیست؛ پاسداری، یک فرهنگ است؛ جنبه عقیدتی و سیاسی و فداکاری و مجاهدت دارد. البته جنبه نظامی هم دارد؛ یعنی بازوی نظامی انقلاب بوده است و خواهد بود. همان‌طور که دیروز انقلاب به این پاسداری نیاز داشت، امروز هم نیاز دارد، فردا هم نیاز خواهد داشت؛ همیشه نیاز دارد.

برچسب ها: شهید مدافع حرم بهمن قنبری، شهید مدافع حرم حبیب الله قنبری، شهید مدافع حرم شهید رحیم کابلی، مدافع حرم شهید حاج رحیم کابلی، مدافع حرم شهید کربلایی حبیب الله قنبری، میلاد امام سوم شیعیان، میلاد امام سوم مسلمانان،  
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 20 اردیبهشت 1395 توسط حبیب الله افتخاریان

پرچم جمهوری اسلامی ایران

لبیک یاخامنه ای لبیک یا حسین است

امام خامنه ای (س) در دیدار فرماندهان نیروی انتظامی جمهوری اسلامی

گزیده ای از بیانات حضرت امام خامنه ای (س) 
در دیدار فرماندهان نیروی انتظامی

اهمیت امنیت در درجه‌ی اول است/ اگر در جامعه‌ای فقر نباشد اما امنیت هم نباشد زندگی تلخ می‌شود/ اگر امنیت نباشد کارهای لازم در کشور، درس، کاسبی، دیپلماسی و اداره‌ی کشور هم انجام نمی‌شود/ در اقتصاد مقاومتی، امنیت یکی از پایه‌های اقدام و عمل است.

نیروی انتظامی در چند ماه اخیر چند کار مهم را انجام داد: امنیت مراسم دهه‌ی فجر، امنیت انتخابات و عید نوروز/ در تصادفات جاده‌ای آمار کاهش پیدا کرده لکن این هنوز یک نقطه‌ضعفی برای ما و کشور ما است. آمار تلفات جاده‌ای بالا است و باید بیش از اینها امنیت را برقرار کنیم.

مسئله‌ی امنیت اخلاقی مهم است؛ به محیط جامعه باید توجه کرد/ بعضی قمه می‌کشند اما بعضی هنجارشکنی می‌کنند و گناه را رواج می‌دهند؛ این اگر اهمیتش بیشتر نباشد کمتر نیست/ باید به خرید و فروش مواد مخدر، مسئله‌ی معتادان، شرارت و هنجارشکنی توجه شود/ اگر به شکل عقلانی به این نتیجه رسیدید که کاری باید انجام بگیرد، دیگر به مخالفت‌ها کاری نداشته باشید.

در موضوعات مربوط به امنیت اخلاقی، بعد از برنامه‌ریزی دقیق، مستحکم، عقلانی و صحیح، دیگر نباید به مخالفت برخی افراد یا فضاسازی‌های رسانه‌ای توجه شود بلکه باید با توکل بر خدا کار را پیش برد./ باید تصویر یک «یار مهربان و مقتدر» از نیروی انتظامی در ذهن مردم ترسیم شود.

ایجاد دوجریانی، دوفرقه‌ای و دوقطبی از ضربه‌های مهلکی است که دشمن به‌دنبال آن است./ وجود برخی ناهنجاری‌ها و کج‌روی‌ها در جامعه مانند هر کشور دیگری نیز می باشد./ برای تحلیل کلی اوضاع ایران، باید حرکت عمومی را مورد توجه قرار داد که به فضل الهی، این حرکت و نگاه غالب، بسیار خوب است.((عمّار  ولایت)) 

آخرین خطبه دشمن شکن حضرت آیت الله جباری (ره) 

عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه محبوب شهرستان بهشهر :

حضرت آیت الله جباری

حضرت آیت الله حاج سید صابر جباری امام جمعه بهشهر و نماینده مردم مازندران در خبرگان رهبری، در خطبه های نماز جمعه ۰۷ شهریور ماه ۹۳ شهرستان بهشهر ضمن دعوت خود و دیگران به تقوای الهی و گرامیداشت دهه کرامت و سالروز میلاد حضرت فاطمه معصومه (س) و هفته دولت، سالروز شهادت مظلومانه شهیدان رجایی و باهنر، موفقیت دولت در خدمت به مردم را به عنوان عزت نظام و اسلام دانستند.

ایشان با اشاره به حوادث منطقه تاکید کردند که سریعترین عقوبت از جانب خدا برای ظالم است، که نمونه آن سرنوشت امروز اسرائیل غاصب است که چطور از دست دوستداران و مقلدین انقلاب اسلامی به خاک مذلت افتاده تا جایی که امروز نتانیاهو با این شکست مجبور شد اعتراف کند که پشتیبان فلسطین، ایران بزرگ است.

امام جمعه محترم بهشهر در ادامه، همه توطئه های منطقه از جمله گروهک داعش را از نقشه های آمریکا دانسته تا جلوی رشد اسلام ناب را بگیرد.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری، ضمن تشکر از فعالیت های دولت ابراز داشتند: خدمات نظام اسلامی را قدر بدانیم که در هر مناسبت ده ها طرح خدماتی ، رفاهی ، اجتماعی و اقتصادی افتتاح می شود که باید برای اطلاع رسانی این خدمات تلاش بیشتری شود تا مردم دلگرم و امیدوار شوند.

قبل از خطبه های نماز جمعه این هفته جناب آقای یونسی معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران به مناسبت هفته دولت گزارش اقدامات انجام شده در دولت یازدهم را به سمع و نظر نمازگزاران رساندند.

قبل از آغاز نماز عبادی سیاسی جمعه ، مراسم راهپیمایی بسیجیان گردان های بیت المقدس در دفاع از مبارزین و مردم غزه از محل سپاه پاسداران تا مصلای نماز جمعه برگزار شد.

دریافت فایل صوتی آخرین خطبه دشمن شکن نماز جمعه بهشهر ۰۷ شهریور ۱۳۹۳

برچسب ها: امام و ولی امر مسلمین جهان امام خامنه ای، اهمیت امنیت در درجه‌ی اول، ایجاد دوجریانی دوقطبی ضربه‌ دشمن، توکل بر خدا کار امنیت اخلاقی، رهبر انقلاب اسلامی، مقام معظم رهبری، نیروی انتظامی در ذهن مردم یار مهربان و مقتدر،  
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 20 اردیبهشت 1395 توسط حبیب الله افتخاریان

شعبان که مه سرور هر مرد و زن است
تابان ز وجود جلوه چهار تن است
هم مولد سجاد و اباالفضل و حسین
هم مولد پاک حجت بن الحسن است

ماه شعبان ، ماه رسول خدا

طلوع ماه شعبان، ماه رسول خدا (ص) ، مطلع النور ،

ماه آماده ‏سازی روح برای وارد شدن به ضیافت الله مبارک‏باد

برچسب ها: ماه شعبان، ماه شعبان ماه رسول خدا (ص)،  
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 20 اردیبهشت 1395 توسط حبیب الله افتخاریان

پرچم جمهوری اسلامی ایران

لبیک یاخامنه ای لبیک یا حسین است

امام خامنه ای (س) در دیدار با مسئولان و سفراى کشورهاى اسلامى

گزیده ای از بیانات حضرت امام خامنه ای (س) 
در دیدار مسئولان نظام و سفرای کشورهای اسلامی

امروز بشریّت از همیشه محتاج‌تر است براى فهم کردن معناى بعثت و حقیقت بعثت.
رنج بشریّت، مشکلات زندگى انسانها و جوامع بشرى گران است بر جان مبارک پیغمبر اسلام، حَریصٌ عَلَیکُم؛ مشتاق هدایت و سعادت آنها است.

رنجهای عمده‌ی بشر که در طول تاریخ ادامه داشته است و امروز هم این رنجها به شکلهای گوناگون ادامه دارد، بندگی غیر خدا، استقرار ظلم و بی‌عدالتی، شکاف میان طبقات مردم، رنجهای فرودستان و زورگویی زورگویان است؛ اینها رنجهای همیشه‌ی بشر است.

جبهه‌ی مقابل بعثت، جبهه‌ی جاهلیّت است. جاهلیّت را یک امر مربوط به یک مقطع تاریخیِ مشخّص و معیّنی نباید دانست… جاهلیّت ادامه دارد، همچنان‌که بعثت ادامه دارد.

استعمار و تحقیر ملّتها و غارت منابع مالی ملّتها و فاسد کردن منابع انسانی ملّتها، ناشی از آن حاکمیّت جاهلیّت است.

امروز جزو سیاستهای قطعی دولت آمریکا و دولتهای همراه با او اسلام‌ستیزی است، ایران‌ستیزی است، شیعه‌ستیزی است.

زیرساخت‌های کشوری مثل افغانستان و مثل عراق و مثل بقیّه‌ی کشورهای این منطقه را، یا خودشان و یا عواملشان نابود میکنند، به روی خود هم نمی‌آورند و راه را ادامه میدهند.

جاهلیّتِ امروز، در روح و معنا، همان جاهلیّت دوران پیغمبر است؛ البتّه با ابزارهای جدید، با شاکله‌ی جدید، با تدابیر جدید. این [وضعیّت‌] یک وظیفه‌ای را بر عهده‌ی همه‌ی مسلمانها و بر همه‌ی امّت اسلامی مسلّم میکند و متحتّم میکند.

بظاهر، ائتلاف ضدّ داعش تشکیل میشود امّا خبرها و اطّلاعات صحیح نشان میدهد که این ائتلاف یک ائتلاف واقعی نیست و این مبارزه یک مبارزه‌ی واقعی نیست، [بلکه‌] این یک کار صوری است.

امروز، وظیفه‌ی ما مسلمانها آگاه شدن و آگاه کردن دنیا از حقیقت بعثت است. بعثت یعنی برانگیختگی برای نجات انسان و برای نجات بشر.

این حرکتی که با تشکیل نظام جمهوری اسلامی در دنیا آغاز شده است و هر چه هم تلاش کرده‌اند نتوانسته‌اند آن را از بین ببرند و روزبه‌روز قوی‌تر و عمیق‌تر شده است، قطعاً پیروز خواهد شد.

متن کامل بیانات امام خامنه ای (س)((عمّار  ولایت)) 

آخرین خطبه دشمن شکن حضرت آیت الله جباری (ره) 

عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه محبوب شهرستان بهشهر :

حضرت آیت الله جباری

حضرت آیت الله حاج سید صابر جباری امام جمعه بهشهر و نماینده مردم مازندران در خبرگان رهبری، در خطبه های نماز جمعه ۰۷ شهریور ماه ۹۳ شهرستان بهشهر ضمن دعوت خود و دیگران به تقوای الهی و گرامیداشت دهه کرامت و سالروز میلاد حضرت فاطمه معصومه (س) و هفته دولت، سالروز شهادت مظلومانه شهیدان رجایی و باهنر، موفقیت دولت در خدمت به مردم را به عنوان عزت نظام و اسلام دانستند.

ایشان با اشاره به حوادث منطقه تاکید کردند که سریعترین عقوبت از جانب خدا برای ظالم است، که نمونه آن سرنوشت امروز اسرائیل غاصب است که چطور از دست دوستداران و مقلدین انقلاب اسلامی به خاک مذلت افتاده تا جایی که امروز نتانیاهو با این شکست مجبور شد اعتراف کند که پشتیبان فلسطین، ایران بزرگ است.

امام جمعه محترم بهشهر در ادامه، همه توطئه های منطقه از جمله گروهک داعش را از نقشه های آمریکا دانسته تا جلوی رشد اسلام ناب را بگیرد.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری، ضمن تشکر از فعالیت های دولت ابراز داشتند: خدمات نظام اسلامی را قدر بدانیم که در هر مناسبت ده ها طرح خدماتی ، رفاهی ، اجتماعی و اقتصادی افتتاح می شود که باید برای اطلاع رسانی این خدمات تلاش بیشتری شود تا مردم دلگرم و امیدوار شوند.

قبل از خطبه های نماز جمعه این هفته جناب آقای یونسی معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران به مناسبت هفته دولت گزارش اقدامات انجام شده در دولت یازدهم را به سمع و نظر نمازگزاران رساندند.

قبل از آغاز نماز عبادی سیاسی جمعه ، مراسم راهپیمایی بسیجیان گردان های بیت المقدس در دفاع از مبارزین و مردم غزه از محل سپاه پاسداران تا مصلای نماز جمعه برگزار شد.

دریافت فایل صوتی آخرین خطبه دشمن شکن نماز جمعه بهشهر ۰۷ شهریور ۱۳۹۳

برچسب ها: ائتلاف ضدّ داعش یک کار صوری، امام خامنه ای (س)، امام و ولی امر مسلمین جهان امام خامنه ای، بشر همیشه محتاج‌ معناى بعثت و حقیقت بعثت، جاهلیتِ امروز روح همان جاهلیت دوران پیغمبر، رهبر انقلاب اسلامی،  
نوشته شده در تاریخ شنبه 18 اردیبهشت 1395 توسط حبیب الله افتخاریان

وحی شد بر مصطفی برخیز، اقرأ باسم ربّک 

 ای حبیب من ز جا برخیز، اقرأ باسم ربّک
تیره شد رخسار گیتی، خیره شد دیو تباهی 

 چیره شد جهل عِما برخیز، اقرأ باسم ربّک

عید مبعث

ای دل و روح هراسان شب عید است بیا
طائر روضه ی رضوان، شب عید است بیا
شب میلادی قرآن شب عید است بیا
که شب حاجت و غفران شب عید است بیا

عید سعید مبعث، آغاز راه رستگارى و طلوع تابنده 

مهر هدایت و عدالت، مبارک باد

برچسب ها: 27 رجب بعثت حضرت محمد پیامبر اسلام٬ 27 رجب سالروز مبعث پیامبر اسلام٬ 27 رجب سالروز مبعث پیامبر مسلمانان٬ 27 رجب مبعث پیامبر اسلام٬ بعثت حضرت محمد مصطفی٬ بعثت رسول مکرم اسلام٬ عید بعثت٬ عید مبعث،  
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 15 اردیبهشت 1395 توسط حبیب الله افتخاریان

امام موسی کاظم علیه السلام:

هر که خشم خود را از مردم باز دارد، خداوند عذاب روز قیامت را از او باز می دارد.

شهادت غریبانه امام موسی کاظم(ع) تسلیت باد.

شهادت امام موسی کاظم (ع)

زندگی نامه امام موسی کاظم علیه السلام یک الگوی مقاومت و پایداری در مقابل ظلم و ستم  است.

امام کاظم علیه السلام، تحریم همکاری با دستگاه حکومتی :

یک نمونه  از موضع گیری سیاسی و مبارزه با حکومت جور، تحریم هرگونه همکاری با دستگاه حکومتی بود.

امام هفتم علیه السلام روزی به یکی از شیعیانش به نام «صفوان جمال » فرمود:

«همه کارهای تو نیکوست جز یک کار» ، صفوان عرض کرد: «ای فرزند پیامبر! آن چیست؟» امام فرمود: «اینکه اشترهایت را به هارون کرایه می دهی » .

صفوان گفت: «آنها را برای خوشگذرانی و تفریح کرایه نداده ام بلکه برای زیارت خانه خدا بوده، و خودم هم به عنوان همراه نرفته ام » .

امام فرمود: «آیا علاقه مند هستی که هارون زنده بماند تا از سفر حج بازگشته و پول تو را بپردازد؟»

صفوان گفت: آری، امام فرمود: «کسی که دوست بدارد ستمگران زنده بمانند در صف آنهاست و کسی که در صف آنهاست داخل جهنم می شود». همان گونه که اشاره کردیم با توجه به اینکه شیوه مبارزه به اقتضای شرایط زمان متفاوت می باشد، با دقت در تاریخ زندگانی امام هفتم علیه السلام به خوبی روشن می شود که آن حضرت هم مانند سایر امامان معصوم همواره در حال مبارزه با زمامداران خودکامه عصر خویش بوده است .

و شهادت همه امامان معصوم – به جز امام زمان (عج) – نیز خود گویای همین مطلب است .

شهادت امامان ما اکثرا از ناحیه ستمگران و زمامداران وقت و بوسیله شمشیر یا زهر و به دلیل مسائل سیاسی و حکومتی بوده است .

و ویژگیهای علمی و عرفانی آنان علت شهادت آنها نبوده که اگر چنین بود باید شخصیت های علمی معاصر امامان نیز، مورد تعرض دستگاه خلافت قرار می گرفتند.

برچسب ها: جبل النور٬ شهادت امام موسی کاظم (ع)٬ شهادت امام هفتم شیعیان٬ شهادت امام هفتم مسلمانان٬ شهادت امام هفتم مسلمین٬ شهادت حضرت امام موسی کاظم (ع)٬ شهادت غریبانه امام موسی کاظم(ع)،  
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 13 اردیبهشت 1395 توسط حبیب الله افتخاریان
(تعداد کل صفحات:2)      1   2  
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پایگاه شهید ابوعمار

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو