تبلیغات
پایگاه اطلاع رسانی سرلشکر پاسدار شهید ابوعمار گرائیل محله بهشهر - چهارم شعبان، ولادت حضرت عباس علیه السلام و روز جانباز مبارک باد

پایگاه اطلاع رسانی سرلشکر پاسدار شهید ابوعمار گرائیل محله بهشهر
 

هر گل خوشبو که گل یاس نیست
هر چه تلألو کند الماس نیست
ماه زیاد است و برادر بسی
هیچ یکی حضرت عبـاس نیست

ولادت حضرت ابوالفضل العباس علیه السلام و روز جانباز، میلاد قمر بنی هاشم

حضرت ابوالفضل علیه السلام ، پرچم داری است که ولادتش، طلیعه ی آگاهی، ایمان، دلاوری و آزادگی است، او بیرق دار فریادگری است که در دشت نینوا بر شب تاخت و هیمنه ی دروغین تیرگی ها را درهم ریخت، آن والا مرد، برزگر عشق، در دشت خون و رهایی شد، عزیزی که فداکاری ها و ایثارگری هایش، اندیشه های سبز ایثارگران ما را به نور و روشنایی هدایت کرد و باغستان تفکر جانبازان رشید ما را، سرسبزی و طراوتی جاودانه بخشید.
ولادت با سعادت قمر بنی هاشم، حضرت ابوالفضل العباس علیه السلام و روز جانباز را به محضر سید و مولای جانبازان، حضرت امام خامنه ای (س) تبریک می گوییم و برای همه ی جانبازان، آرزوی توفیق و سربلندی داریم.
یاران اینک به احترام قدم های پرصلابت عباس دلاور، عرشیان در گوش خاکیان، حدیث تهنیت می خوانند، این ولادت پرمیمنت بر شما نیز مبارک باد!

ولادت حضرت ابوالفضل العباس علیه السلام و روز جانباز

برچسب ها: میلاد حضرت ابوالفضل علیه السلام، میلاد حضرت عباس علیه السلام، میلاد قمر بنی عاشم حضرت عباس، ولادت برادر سومین امام مسلمین، ولادت حضرت ابوالفضل علیه السلام، ولادت حضرت عباس علیه السلام،  
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 21 اردیبهشت 1395 توسط حبیب الله افتخاریان
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پایگاه شهید ابوعمار