تبلیغات
پایگاه اطلاع رسانی سرلشکر پاسدار شهید ابوعمار گرائیل محله بهشهر - یاد یاران

پایگاه اطلاع رسانی سرلشکر پاسدار شهید ابوعمار گرائیل محله بهشهر
 

شهید ابوعمار

قسمتی از وصیت نامه شهید:

ما از عمرمان بهرهای كه اسلام نداده ایم شاید این خون ثمره ای باشد برای اسلام عزیز و این خونها كه هدیه ات می كنم ای خدای رحمان ،كرامت كن و پذیرایمان باش و این امت مستعضف را یاری كن و امامان را پایدارش بدار .

 

شهید ایوبی

قسمتی از زندگی نامه شهید:

در سال 1346 دیده به جهان گشود و تحصیلات خود را تا دوره راهنمایی ادامه داد.اولین بار مورخه6/5/1363 به کردستان اعزام و مجروح شد ودر اعزام بعدی در حمله هوایی نیروهای بعثی در گیلانغرب به تاریخ 17/9/1365 شربت شهادت را نوشید.

 

شهید محمدی

قسمتی از وصیت نامه شهید:

وصیت من به روحانیون وطلاب وهمکلاسیهایم این است که باخواندن درسهایتان مشت محکمی بردهان ابرقدرتان وازکلیه قشرهاازسپاه وبسیج وارتش وغیره می خواهم که ولایت فقیه راتنها نگذارید.

 

شهید طوسی

قسمتی از وصیت نامه شهید:

اگر زنده ماندم یا شهید شده ام سرفراز به نزد شما خواهم امد من راه خود را انتخاب نمودم واز برادران خود می خواهم که راه مرا ادامه بدهند.

شهید دارابی

قسمتی از زندگی نامه شهید:

متولد اسفند ماه 1346 شهرستان بهشهر و تا سال چهارم متوسطه تحصیل نمود در تاریخ 18/11/1366 به خدمت اعزام و مورخه 31/4/1367 به اسارت در آمد و سحرگاه روز جمعه 3/1/1369 در داخل اردوگاه به درجه رفیع شهادت نائل گردید.

 

شهید زاهدی

قسمتی از وصیت نامه شهید:

از پدر و مادرم می خواهم که پس از شهاد تم  برایم گریه نکنند بلکه برای مظلومیت امام حسین (ع) و مصائب عاشورا اشک بریزند.

 

شهید بائیان

قسمتی از وصیت نامه شهید:

این دنیاسرایی است که مادرآن چندروزی بیش نیستیم باقرآن انس گیریدمخصوصاً ماه مبارک رمضان وبیشترازهمه مستحبات راانجام دهیدکه تکمیل کننده پرونده اعمالتان خواهدبود.تقوی وپرهیزگاری راپیشه کنیدودرکارهااخلاص،اخلاص،اخلاص ........

 

شهید زارع

قسمتی از وصیت نامه شهید:

من عاشقانه بسوی جبهه حق رفتم زیرابدنم طاقت سوختن درآتش جهنم نداردچراکه سرور شهیدان حضرت امام حسین(ع)می فرماید:به درستی من مرگ را جزسعادت وزندگی باستمکاران جزملامت ،تلخی وناگواری نمی بینم.

 

شهید دفتری

قسمتی از وصیت نامه شهید:

بعدازشهادتم مرا ناکام ننماییدچون عروسی من شهادت است وسفیرگلوله عقدماراخواهدخواند.ودرسروصدای شادی  وقهقهه مسلسلهاوبارش همچون باران نقل سرب درحجله سنگرعروس شهادت رادرآغوش خواهم گرفت.

 

شهید سیدی

قسمتی از زندگی نامه شهید:

در بهمن ماه 1346 در یک خانواده مذهبی و روحانی دیده به جهان گشود تحصیلات خود را تا دوره متوسطه در رشته علوم انسانی ادامه داد. در ادامه عملیات والفجر8 به تاریخ10/2/1365 به شهدای دفاع مقدس پیوست.

 


شهید دهبندی

قسمتی از وصیت نامه شهید:

ازکشته شدن دراین راه هیچ باکی ندارم چراکه همانطورسالارشهیدان فرموده اند:اگرقراراست باکشته شدنم اسلام پایداربماندپس ای شمشیرهامرادربرگیرید.

 

شهید صفری

قسمتی از وصیت نامه شهید:

شماراتوصیه می کنم که وحدت خودراحفظ کنیداتحادووحدت کلمه راحفظ کنیدوازاین خیرات به دست آمده ازخون شهیدان خوب پاسـداری کنید.

 

شهید بشارتی

قسمتی از وصیت نامه شهید:

مثل مردم کوفه نباشید و همیشه گوش به فرمان رهبر عزیز انقلاب باشید و در لحظه های حساس انقلاب را تنها نگذارید.

 

شهید برومند

قسمتی از وصیت نامه شهید:

حراست از مرز و دفاع از اسلام و حمایت بی دریق خود را از امام بزرگوار حیاتی دانسته و هرگز از ولایت فقیه فاصله نگیرید

 

شهید احمدی

قسمتی از وصیت نامه شهید:

شماای برادران وخواهران نوجوان سنگرشمامدرسه ویادگیری است خود رابه سلاح ایمان وعلم آراسته کنیدکه نسل آینده انقلاب اسلامی شماهستید. 

 

 

تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پایگاه شهید ابوعمار